+48 508 187 973

biuro@jacol.katowice.pl

Pon- Sb : 07.00 - 16.00

O nas

Rok 1999, Osiedle 4 domów jednorodzinnych w Katowicach

Początki firmy Jacol sięgają roku 1986.

Głównym obszarem działalności przedsiębiorstwa były prace budownictwa ogólnego oraz roboty teletechniczne. Od roku 1997 kierunkiem rozwoju firmy stało się budownictwo mieszkaniowe. Od tego czasu zrealizowaliśmy wiele indywidualnych projektów, jak i osiedli domów jednorodzinnych. Jesteśmy rodzinną firmą. Cenimy sobie relacje jakie nawiązujemy z naszymi klientami, pracownikami i kontrahentami.

Od samego początku bardzo duży nacisk kładziemy na współpracę z klientem i zrozumienie jego potrzeb. Wszystkie realizacje prowadzimy w sposób przemyślany i ukierunkowany na uzyskanie jak najwyższej jakości. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań aby zastosowane rozwiązania były zgodne z najnowszymi standardami i jak najlepiej dopasowane do potrzeb inwestora.

Posiadamy doświadczony i wykwalifikowany zespół. Nasze brygady zajmują się realizacją stanów surowych, prac wykończeniowych pod klucz, prac brukarskich, elewacyjnych oraz robót związanych z zagospodarowaniem terenu.

Dzięki doświadczeniu i obecności na rynku od kilkudziesięciu lat współpracujemy z wieloma sprawdzonymi firmami podwykonawczymi, dzięki czemu do każdego przedsięwzięcia potrafimy dobrać najlepszych fachowców.

Świadczymy również usługi nadzoru budowlanego w roli kierownika budowy lub inspektora nadzoru.

Posiadamy swój park maszynowy, co pozwala zapewnić obsługę każdej budowy na czas.

Oprócz prac związanych z budownictwem mieszkaniowym firma Jacol równolegle rozwijała swoją działalność w zakresie utrzymania terenów zielonych na obszarach takich jak wały przeciwpowodziowe, autostrady, pasy zieleni.

Potrzebujesz kierownika budowy lub inspektora nadzoru?